Videolar
Site Haritası
Takvim
Saat
Logo

Anasayfa

2018 MAYDER OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

         Maliye Yöneticileri Derneği (MAYDER)  2018 Olağan Genel Kurulu 27.05.2018 Pazar günü saat 14.00 de Şükriye Mah. Plevne Cad. No:1 Ulucanlar adresinde Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda yapılmıştır.
         Olağan Genel Kurul sonucunda yeni Yönetim ve Denetim kurullarımız oluşturulmuştur. Yeni yönetimimizin öncelikle Ülkemiz,Bakanlığımız ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederiz. 
                                                                                                                                                                                                                                           MAYDER YÖNETİM KURULU
 

Yönetim Kurulumuz için tıklayınız...

Denetim Kurulumuz için tıklayınız...
Mal müdürlüklerinin kapatılmasına tepki
23.05.2013
Müslüman’ın kalitesi maddî meselelerde anlaşılır... Bir şahıs ibadetlerine dikkat etse amma imkânı olduğu halde borcunu ödemese, İslamiyet’e ihanet etmiş olur. Çünkü alacaklı der ki, “Kıldığı namazdan bana ne! Sakalla, tespihle milleti aldatıyorlar…” İslamiyet’e yapılan bu hakaretin sorumlusu, maddi meselelerde gayri ciddi davranan ve bencil olan şahıstır.
23.05.2013
DERNEĞİMİZİN BASIN AÇIKLAMASI "haberci71.com" ve "ataşehirweb.com" DA YER ALDI
23.05.2013
I – NEDEN BURADAYIZ? Maliye Bakanlığının Merkez ve Taşra teşkilatında görev yapan biz Müdür ve Müdür Yardımcıları neden buradayız? İki nedenle buradayız. Birincisi devlet bütçe uygulaması içinde yıllardır hizmet veren en yetkin meslek grubu olarak, son hukuki düzenlemelerin yaratacağı telafisi imkânsız tahribatın (yetkililerle paylaşamadığımız için) kamuoyu ile paylaşmak bir bakıma toplumumuzu ve yetkililerimizi uyarma sorumluluğumuzu yerine getirmek için buradayız. İkincisi ise, Maliye Bakanlığı teşkilat yapısında gerçekleştirilen düzenlemelerin meslek mensuplarının çalışma koşullarında meydana getirdiği çarpıklıkları ve bunun muhtemel sonuçlarını halkımızın bilgisine sunabilmek için buradayız.
23.05.2013
 9 
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret233784
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75026.7773
Euro7.29397.3231
Blok/Reklam