Videolar
Site Haritası
Takvim
Saat
Logo

Anasayfa


OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI

         Maliye Yöneticileri Derneği (MAYDER)  2016 Olağan Genel Kurulu 28.05.2016 Cumartesi günü saat 14.30 da Şükriye Mah. Plevne Cad. No:1 Ulucanlar adresinde Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Konferans Salonunda yapılmıştır.
         Olağan Genel Kurul sonucunda yeni Yönetim ve Denetim kurullarımız oluşturulmuştur. Yeni yönetimimizin öncelikle Ülkemiz,Bakanlığımız ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

                                                                    MAYDER YÖNETİM KURULU


Yönetim Kurulumuz için tıklayınız...

Denetim Kurulumuz için tıklayınız...
                                                               

DERNEĞİMİZİN BASIN AÇIKLAMASI "haberci71.com" ve "ataşehirweb.com" DA YER ALDI
23.05.2013
I – NEDEN BURADAYIZ? Maliye Bakanlığının Merkez ve Taşra teşkilatında görev yapan biz Müdür ve Müdür Yardımcıları neden buradayız? İki nedenle buradayız. Birincisi devlet bütçe uygulaması içinde yıllardır hizmet veren en yetkin meslek grubu olarak, son hukuki düzenlemelerin yaratacağı telafisi imkânsız tahribatın (yetkililerle paylaşamadığımız için) kamuoyu ile paylaşmak bir bakıma toplumumuzu ve yetkililerimizi uyarma sorumluluğumuzu yerine getirmek için buradayız. İkincisi ise, Maliye Bakanlığı teşkilat yapısında gerçekleştirilen düzenlemelerin meslek mensuplarının çalışma koşullarında meydana getirdiği çarpıklıkları ve bunun muhtemel sonuçlarını halkımızın bilgisine sunabilmek için buradayız.
23.05.2013
 9 


Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret163960
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 8°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.03044.0466
Euro4.96364.9834
Blok/Reklam